Apple Avengers

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6,70 TL
  • Boyut 107 MB
  • Version 1.3.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Selosoft, Inc.
Gerçek bir meydan okuma oyunu oynayacağınız Apple Avengers oyununu Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarınızda oynayabilir, heyecan verici bir dünyaya girebilirsiniz.

Gerçek bir meydan okuma oyunu oynayacağınız Apple Avengers oyununu Android işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarınızda oynayabilir, heyecan verici bir dünyaya girebilirsiniz.

Hem çocuklar hem de yetişkinler için tasarlanan bu oyunda farklı dünyaların içerisine girecek ve kahraman bir elma rolünde oyuna can vereceksiniz. Yapmanız gereken şey elmayı yöneterek elma kurtlarına karşı savaşmak ve tüm bölümleri onlara yenilmeden savaşarak galip gelmek olacaktır. Her bölümde gittikçe zorlanacağınız bu oyunda tüm engelleri aşarak puan toplamalısınız. 

2 farklı oyun modu, 5 renkli dünyası, 8 farklı karakteri, 20'den fazla epik düşmanı ve 10 altın elma tohumu ile yeniden çok başarılı elmaları yetiştirebilirsiniz. Hem eğleneceğiniz hem de adrenalin dolu bir macera yaşayacağınız bu oyunu çok seveceksiniz. Kolay kullanımı sayesinde her yaştan kullanıcının severek oynayacağını oyunun siz de bağımlısı olacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Apple Avengers indir